
Lenovo Idealpad 1 Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF3VSLC2PF9XB2617001 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEALPAD 1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Lenovo Idealpad 1 Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF3VSLC2PF9XB2617001 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEALPAD 1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF3VSLC2PF9XB2617001 |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEALPAD 1 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











