
Lenovo Legion 516rx9 Intel Core I9 - 13th Generation 64 Gb 2 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Model Number | LEGION 516RX9 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Serial# | MP2NZJED |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$1,299.99
Lenovo Legion 516rx9 Intel Core I9 - 13th Generation 64 Gb 2 Tb Gray Laptop—
$1,299.99
Lenovo Legion 516rx9 Intel Core I9 - 13th Generation 64 Gb 2 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Model Number | LEGION 516RX9 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Serial# | MP2NZJED |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Model Number | LEGION 516RX9 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Serial# | MP2NZJED |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |









