
Lenovo Tb370fu Black Tablet
Overview
Condition
| Serial# | HA23DQJ2 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | TB370FU |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
$164.99
Lenovo Tb370fu Black Tablet—
$164.99
Lenovo Tb370fu Black Tablet
Overview
Condition
| Serial# | HA23DQJ2 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | TB370FU |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | HA23DQJ2 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | TB370FU |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |










