
Victus Tpn-q279 Amd Ryzen 5 24 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | 5CD424473X |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | TPN-Q279 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | VICTUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$131.25
Original: $374.99
-65%Victus Tpn-q279 Amd Ryzen 5 24 Gb 1 Tb Black Laptop—
$374.99
$131.25Victus Tpn-q279 Amd Ryzen 5 24 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | 5CD424473X |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | TPN-Q279 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | VICTUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | 5CD424473X |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | TPN-Q279 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | VICTUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition










