
Meta Quest 2 128 Gb White Virtual Reality Device
| Remote Control | Remote Control |
| Model Number | QUEST 2 |
| Strap | Strap |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Serial# | 1WMHHA6FT42205 |
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
Original: $154.99
-65%$154.99
$54.25Meta Quest 2 128 Gb White Virtual Reality Device
| Remote Control | Remote Control |
| Model Number | QUEST 2 |
| Strap | Strap |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Serial# | 1WMHHA6FT42205 |
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Remote Control | Remote Control |
| Model Number | QUEST 2 |
| Strap | Strap |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Serial# | 1WMHHA6FT42205 |
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| REMOTE CONTROL |
| STRAP |








