Meta Quest 3s 128 Gb White Virtual Reality Device
| Device Type | HANDHELD |
| 211538 | 211538 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | WHITE |
| Serial# | 340YC10GC90WJ0 |
| Strap | Strap |
| Manufacturer | META |
| Remote Control | Remote Control |
| Model Number | QUEST 3S |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
| CONTROLLER COMPATIBLE |
Meta Quest 3s 128 Gb White Virtual Reality Device
| Device Type | HANDHELD |
| 211538 | 211538 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | WHITE |
| Serial# | 340YC10GC90WJ0 |
| Strap | Strap |
| Manufacturer | META |
| Remote Control | Remote Control |
| Model Number | QUEST 3S |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
| CONTROLLER COMPATIBLE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Device Type | HANDHELD |
| 211538 | 211538 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | WHITE |
| Serial# | 340YC10GC90WJ0 |
| Strap | Strap |
| Manufacturer | META |
| Remote Control | Remote Control |
| Model Number | QUEST 3S |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
| CONTROLLER COMPATIBLE |









