Meta Quest 3 128 Gb White Virtual Reality Device
| Model Number | QUEST 3 |
| Color | WHITE |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Strap | Strap |
| Serial# | 3497C10HBW01WR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
Original: $204.99
-65%$204.99
$71.75Meta Quest 3 128 Gb White Virtual Reality Device
| Model Number | QUEST 3 |
| Color | WHITE |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Strap | Strap |
| Serial# | 3497C10HBW01WR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | QUEST 3 |
| Color | WHITE |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Strap | Strap |
| Serial# | 3497C10HBW01WR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| REMOTE CONTROL |






