
Microsoft 1866 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 1866 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 024085295053 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$169.99
Microsoft 1866 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop—
$169.99
Microsoft 1866 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 1866 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 024085295053 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 1866 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 024085295053 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition












