
Microsoft 1866 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | XXXX8XXX9495X |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | 1866 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$149.99
Microsoft 1866 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 128 Gb Black Laptop—
$149.99
Microsoft 1866 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | XXXX8XXX9495X |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | 1866 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | XXXX8XXX9495X |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | 1866 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












