
Microsoft Intel Celeron 6 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | WK24063-43945 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| CHARGER |
$35.00
Original: $100.00
-65%Microsoft Intel Celeron 6 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$100.00
$35.00Microsoft Intel Celeron 6 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | WK24063-43945 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | WK24063-43945 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| CHARGER |












