
Motorola Moto G 2025 64 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 354536627117497 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | MOTO G 2025 |
| Serial# | 89043051203000622 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $84.99
-65%$84.99
$29.75Motorola Moto G 2025 64 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 354536627117497 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | MOTO G 2025 |
| Serial# | 89043051203000622 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 354536627117497 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | MOTO G 2025 |
| Serial# | 89043051203000622 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition










