
Motorola Xt2419-3 (moto G Stylus 5g) 128 Gb Beige / Tan Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZY22KNF2G |
| Color | BEIGE / TAN |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 353211345026294 |
| Model Number | XT2419-3 (MOTO G STYLUS 5G) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Motorola Xt2419-3 (moto G Stylus 5g) 128 Gb Beige / Tan Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZY22KNF2G |
| Color | BEIGE / TAN |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 353211345026294 |
| Model Number | XT2419-3 (MOTO G STYLUS 5G) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZY22KNF2G |
| Color | BEIGE / TAN |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 353211345026294 |
| Model Number | XT2419-3 (MOTO G STYLUS 5G) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition










