
Motorola Moto G 5g 128 Gb Gray Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350212104797334 |
| Model Number | MOTO G 5G |
| Color | GRAY |
| Carrier | VERIZON |
| Serial# | ZN3223ZNZK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $114.99
-65%$114.99
$40.25Motorola Moto G 5g 128 Gb Gray Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350212104797334 |
| Model Number | MOTO G 5G |
| Color | GRAY |
| Carrier | VERIZON |
| Serial# | ZN3223ZNZK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350212104797334 |
| Model Number | MOTO G 5G |
| Color | GRAY |
| Carrier | VERIZON |
| Serial# | ZN3223ZNZK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition

