
T-mobile Tmrv07p5g 256 Gb Blue Smart Phone
| Manufacturer | T-MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | TMRV07P5G |
| IMEI# | 860316073666462 |
| Color | BLUE |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | BS88823AA1492700440 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $139.99
-65%$139.99
$49.00T-mobile Tmrv07p5g 256 Gb Blue Smart Phone
| Manufacturer | T-MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | TMRV07P5G |
| IMEI# | 860316073666462 |
| Color | BLUE |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | BS88823AA1492700440 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | T-MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | TMRV07P5G |
| IMEI# | 860316073666462 |
| Color | BLUE |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | BS88823AA1492700440 |
Condition
Very Good, pre-owned condition

