
Motorola Razor 2025 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 354110210859095 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | RAZOR 2025 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZP2222DKWQ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$134.75
Original: $384.99
-65%Motorola Razor 2025 256 Gb Black Smart Phone—
$384.99
$134.75Motorola Razor 2025 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 354110210859095 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | RAZOR 2025 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZP2222DKWQ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 354110210859095 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | RAZOR 2025 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZP2222DKWQ |
Condition
Excellent, pre-owned condition












