
Motorola Xt2313-6 64 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 354946501167924 |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZY22H4W7X7 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2313-6 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Motorola Xt2313-6 64 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 354946501167924 |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZY22H4W7X7 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2313-6 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 354946501167924 |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZY22H4W7X7 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2313-6 |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition











