
Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354581941041072 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Color | GRAY |
| Serial# | ZY22JC3DNZ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$24.50
Original: $69.99
-65%Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Gray Smart Phone—
$69.99
$24.50Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354581941041072 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Color | GRAY |
| Serial# | ZY22JC3DNZ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354581941041072 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Color | GRAY |
| Serial# | ZY22JC3DNZ |
Condition
Very Good, pre-owned condition









