
Palm Pvg100 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 015150000130944 |
| Serial# | 015150000130944 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | PVG100 |
| Manufacturer | PALM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$84.99
Palm Pvg100 64 Gb Black Smart Phone—
$84.99
Palm Pvg100 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 015150000130944 |
| Serial# | 015150000130944 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | PVG100 |
| Manufacturer | PALM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 015150000130944 |
| Serial# | 015150000130944 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | PVG100 |
| Manufacturer | PALM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition









