
Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Green Smart Phone
| Color | GREEN |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Serial# | ZY22KV9V26 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 356125207064614 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Green Smart Phone
| Color | GREEN |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Serial# | ZY22KV9V26 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 356125207064614 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GREEN |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Serial# | ZY22KV9V26 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 356125207064614 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Very Good, pre-owned condition










