Motorola Xt2513-2 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | XT2513-2 |
| IMEI# | 352467659923374 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZT4226VC6L |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$17.50
Original: $49.99
-65%Motorola Xt2513-2 128 Gb Black Smart Phone—
$49.99
$17.50Motorola Xt2513-2 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | XT2513-2 |
| IMEI# | 352467659923374 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZT4226VC6L |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | XT2513-2 |
| IMEI# | 352467659923374 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZT4226VC6L |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










