Motorola Xt2613v 128 Gb Blue Smart Phone
| Serial# | ZA223F82VJ |
| Color | BLUE |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | XT2613V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 356739220977014 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Motorola Xt2613v 128 Gb Blue Smart Phone
| Serial# | ZA223F82VJ |
| Color | BLUE |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | XT2613V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 356739220977014 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | ZA223F82VJ |
| Color | BLUE |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | XT2613V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 356739220977014 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











