
Motorola Xt2615-1 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZT422BKJGT |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 354321806931087 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | XT2615-1 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$19.25
Original: $54.99
-65%Motorola Xt2615-1 64 Gb Blue Smart Phone—
$54.99
$19.25Motorola Xt2615-1 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZT422BKJGT |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 354321806931087 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | XT2615-1 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | ZT422BKJGT |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 354321806931087 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | XT2615-1 |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition








