Tcl K32 5g 16 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | METRO |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 01660400527874 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Manufacturer | TCL |
| Model Number | K32 5G |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$7.00
Original: $19.99
-65%Tcl K32 5g 16 Gb Blue Smart Phone—
$19.99
$7.00Tcl K32 5g 16 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | METRO |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 01660400527874 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Manufacturer | TCL |
| Model Number | K32 5G |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | METRO |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 01660400527874 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Manufacturer | TCL |
| Model Number | K32 5G |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition









