
Nimo N15a Amd Ryzen 7 Pro 16 Gb 1 Tb Blue Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | N15A |
| Serial# | 4B125A00441 |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | NIMO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$384.99
Nimo N15a Amd Ryzen 7 Pro 16 Gb 1 Tb Blue Laptop—
$384.99
Nimo N15a Amd Ryzen 7 Pro 16 Gb 1 Tb Blue Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | N15A |
| Serial# | 4B125A00441 |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | NIMO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | N15A |
| Serial# | 4B125A00441 |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | NIMO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











