
Samsung Sm-s926u 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | SM-S926U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CX31TV3AL |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 350822570552516 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$147.00
Original: $419.99
-65%Samsung Sm-s926u 256 Gb Gray Smart Phone—
$419.99
$147.00Samsung Sm-s926u 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | SM-S926U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CX31TV3AL |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 350822570552516 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | SM-S926U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CX31TV3AL |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 350822570552516 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition











