
Nook Bnrv200 Black Tablet
Overview
Condition
| Model Number | BNRV200 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Class | BASIC |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | NOOK |
| Internal Storage Capacity (GB) | 2 GB |
| Serial# | 2004920024352003 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
$8.75
Original: $24.99
-65%Nook Bnrv200 Black Tablet—
$24.99
$8.75Nook Bnrv200 Black Tablet
Overview
Condition
| Model Number | BNRV200 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Class | BASIC |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | NOOK |
| Internal Storage Capacity (GB) | 2 GB |
| Serial# | 2004920024352003 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | BNRV200 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Class | BASIC |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | NOOK |
| Internal Storage Capacity (GB) | 2 GB |
| Serial# | 2004920024352003 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |










