
Samsung Sm-g988u 16 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | SM-G988U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 354084114684802 |
| Serial# | R3CN6061HBJ |
| Class | HIGH |
| Carrier | AT&T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$63.00
Original: $180.00
-65%Samsung Sm-g988u 16 Gb Black Smart Phone—
$180.00
$63.00Samsung Sm-g988u 16 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | SM-G988U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 354084114684802 |
| Serial# | R3CN6061HBJ |
| Class | HIGH |
| Carrier | AT&T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | SM-G988U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 354084114684802 |
| Serial# | R3CN6061HBJ |
| Class | HIGH |
| Carrier | AT&T |
Condition
Very Good, pre-owned condition










