
Oculus Quest 2 256 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Case | Case |
| Manufacturer | OCULUS |
| Serial# | 1WMHHA46M11485 |
| Color | WHITE |
| Remote Control | Remote Control |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | QUEST 2 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| REMOTE CONTROL |
$119.99
Oculus Quest 2 256 Gb White Virtual Reality Device—
$119.99
Oculus Quest 2 256 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Case | Case |
| Manufacturer | OCULUS |
| Serial# | 1WMHHA46M11485 |
| Color | WHITE |
| Remote Control | Remote Control |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | QUEST 2 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| REMOTE CONTROL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Case | Case |
| Manufacturer | OCULUS |
| Serial# | 1WMHHA46M11485 |
| Color | WHITE |
| Remote Control | Remote Control |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | QUEST 2 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE |
| REMOTE CONTROL |







