
Oculus Quest 64 Gb Black Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Strap | Strap |
| Color | BLACK |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | QUEST |
| Serial# | 1PAVR2A5XX0074 |
| Manufacturer | OCULUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
$42.00
Original: $119.99
-65%Oculus Quest 64 Gb Black Virtual Reality Device—
$119.99
$42.00Oculus Quest 64 Gb Black Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Strap | Strap |
| Color | BLACK |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | QUEST |
| Serial# | 1PAVR2A5XX0074 |
| Manufacturer | OCULUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Strap | Strap |
| Color | BLACK |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Model Number | QUEST |
| Serial# | 1PAVR2A5XX0074 |
| Manufacturer | OCULUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| REMOTE CONTROL |







