
Samsung S27d396ganxza Black Computer Monitor
Overview
Condition
| CURVED | CURVED |
| MOUNT / STAND | MOUNT / STAND |
| Serial# | 6RLHH8AY702404A |
| Color | BLACK |
| Monitor Size (Inches) | 26 - 32 |
| Display Type | LCD |
| HD | HD |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | S27D396GANXZA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| HD |
| MOUNT / STAND |
| CURVED |
$43.75
Original: $124.99
-65%Samsung S27d396ganxza Black Computer Monitor—
$124.99
$43.75Samsung S27d396ganxza Black Computer Monitor
Overview
Condition
| CURVED | CURVED |
| MOUNT / STAND | MOUNT / STAND |
| Serial# | 6RLHH8AY702404A |
| Color | BLACK |
| Monitor Size (Inches) | 26 - 32 |
| Display Type | LCD |
| HD | HD |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | S27D396GANXZA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| HD |
| MOUNT / STAND |
| CURVED |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| CURVED | CURVED |
| MOUNT / STAND | MOUNT / STAND |
| Serial# | 6RLHH8AY702404A |
| Color | BLACK |
| Monitor Size (Inches) | 26 - 32 |
| Display Type | LCD |
| HD | HD |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | S27D396GANXZA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| HD |
| MOUNT / STAND |
| CURVED |












