
Samsung Sa-a146u 8 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R92WBOPOEWA |
| Model Number | SA-A146U |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 355458549546175 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
$59.99
Samsung Sa-a146u 8 Gb Black Smart Phone—
$59.99
Samsung Sa-a146u 8 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R92WBOPOEWA |
| Model Number | SA-A146U |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 355458549546175 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R92WBOPOEWA |
| Model Number | SA-A146U |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 355458549546175 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |










