
Samsung Sm-a037u 32 Gb Blue Smart Phone
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A037U |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 357052524571452 |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | R9WTA02NV7W |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Samsung Sm-a037u 32 Gb Blue Smart Phone
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A037U |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 357052524571452 |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | R9WTA02NV7W |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A037U |
| Carrier | CRICKET |
| IMEI# | 357052524571452 |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | R9WTA02NV7W |
Condition
Very Good, pre-owned condition










