
Samsung Sm-a075__galaxy A07 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A075__GALAXY A07 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R83Y904RN3A |
| IMEI# | 352910125748818 |
| Class | BASIC |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$28.00
Original: $79.99
-65%Samsung Sm-a075__galaxy A07 128 Gb Blue Smart Phone—
$79.99
$28.00Samsung Sm-a075__galaxy A07 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A075__GALAXY A07 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R83Y904RN3A |
| IMEI# | 352910125748818 |
| Class | BASIC |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A075__GALAXY A07 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R83Y904RN3A |
| IMEI# | 352910125748818 |
| Class | BASIC |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition











