
Samsung Sm-a075__galaxy A07 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R83Y90H2AWJ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 356912760036513 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-A075__GALAXY A07 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$69.99
Samsung Sm-a075__galaxy A07 64 Gb Black Smart Phone—
$69.99
Samsung Sm-a075__galaxy A07 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R83Y90H2AWJ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 356912760036513 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-A075__GALAXY A07 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R83Y90H2AWJ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 356912760036513 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-A075__GALAXY A07 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition











