
Samsung Xpe407af Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | XPE407AF |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | N-20268 |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$21.00
Original: $59.99
-65%Samsung Xpe407af Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Gray Laptop—
$59.99
$21.00Samsung Xpe407af Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | XPE407AF |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | N-20268 |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | XPE407AF |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | N-20268 |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











