
Samsung Sm-a125u 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | AT&T |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-A125U |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | R58R93JZC9N |
| IMEI# | 359011837469976 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$24.50
Original: $69.99
-65%Samsung Sm-a125u 32 Gb Black Smart Phone—
$69.99
$24.50Samsung Sm-a125u 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | AT&T |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-A125U |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | R58R93JZC9N |
| IMEI# | 359011837469976 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | AT&T |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-A125U |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | R58R93JZC9N |
| IMEI# | 359011837469976 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










