
Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | AT&T |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | null |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | R9TTC0GG0KM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features$35.00
Original: $99.99
-65%Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone—
$99.99
$35.00Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | AT&T |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | null |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | R9TTC0GG0KM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional featuresProduct Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | AT&T |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | null |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | R9TTC0GG0KM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features







