Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | METRO PCS |
| Class | MEDIUM |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CX200XX9V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
$24.85
Original: $70.99
-65%Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 128 Gb Blue Smart Phone—
$70.99
$24.85Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | METRO PCS |
| Class | MEDIUM |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CX200XX9V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | METRO PCS |
| Class | MEDIUM |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CX200XX9V |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |










