
Samsung Sm-a156u 128 Gb Purple Smart Phone
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A156U |
| Serial# | R5CWC3VHDTF |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356408511448776 |
| Color | PURPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $64.99
-65%$64.99
$22.75Samsung Sm-a156u 128 Gb Purple Smart Phone
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A156U |
| Serial# | R5CWC3VHDTF |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356408511448776 |
| Color | PURPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A156U |
| Serial# | R5CWC3VHDTF |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356408511448776 |
| Color | PURPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition









