
Sony Playstation Vr2 64 Gb White Virtual Reality Device
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Case | Case |
| 211538 | 211538 |
| Model Number | PLAYSTATION VR2 |
| Serial# | G14400K1J12108481 |
| Manufacturer | SONY |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| REMOTE CONTROL |
| CASE |
Original: $214.99
-65%$214.99
$75.25Sony Playstation Vr2 64 Gb White Virtual Reality Device
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Case | Case |
| 211538 | 211538 |
| Model Number | PLAYSTATION VR2 |
| Serial# | G14400K1J12108481 |
| Manufacturer | SONY |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| REMOTE CONTROL |
| CASE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Case | Case |
| 211538 | 211538 |
| Model Number | PLAYSTATION VR2 |
| Serial# | G14400K1J12108481 |
| Manufacturer | SONY |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| REMOTE CONTROL |
| CASE |









