
Samsung Sm-a156u 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A156U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 357714711596499 |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Class | BASIC |
| Serial# | R5CY8058W9T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$24.50
Original: $69.99
-65%Samsung Sm-a156u 64 Gb Blue Smart Phone—
$69.99
$24.50Samsung Sm-a156u 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A156U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 357714711596499 |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Class | BASIC |
| Serial# | R5CY8058W9T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-A156U |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 357714711596499 |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Class | BASIC |
| Serial# | R5CY8058W9T |
Condition
Excellent, pre-owned condition










