Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5GYB3R99MD |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 355339325313883 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5GYB3R99MD |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 355339325313883 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5GYB3R99MD |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 355339325313883 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










