
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354445471469956 |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZCY926GJGB |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354445471469956 |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZCY926GJGB |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354445471469956 |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | RZCY926GJGB |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition










