
Samsung Sm-a176u Galaxy A17 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | SM-A176U GALAXY A17 5G |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5GL11LXTST |
| IMEI# | 351720220487456 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
$104.99
Samsung Sm-a176u Galaxy A17 5g 128 Gb Black Smart Phone—
$104.99
Samsung Sm-a176u Galaxy A17 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | SM-A176U GALAXY A17 5G |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5GL11LXTST |
| IMEI# | 351720220487456 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | SM-A176U GALAXY A17 5G |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5GL11LXTST |
| IMEI# | 351720220487456 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |









