
Samsung Sm-a326__galaxy A32 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A326__GALAXY A32 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | RPCR80PCVWN |
| IMEI# | 353245905279315 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$26.25
Original: $74.99
-65%Samsung Sm-a326__galaxy A32 5g 64 Gb Black Smart Phone—
$74.99
$26.25Samsung Sm-a326__galaxy A32 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A326__GALAXY A32 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | RPCR80PCVWN |
| IMEI# | 353245905279315 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A326__GALAXY A32 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | RPCR80PCVWN |
| IMEI# | 353245905279315 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










