
Samsung Sm-a716u 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | SM-A716U |
| Serial# | R5CN80F6QMW |
| IMEI# | 355182110842736 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$63.00
Original: $179.99
-65%Samsung Sm-a716u 128 Gb Black Smart Phone—
$179.99
$63.00Samsung Sm-a716u 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | SM-A716U |
| Serial# | R5CN80F6QMW |
| IMEI# | 355182110842736 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | SM-A716U |
| Serial# | R5CN80F6QMW |
| IMEI# | 355182110842736 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










