
Samsung Sm-f741u 256 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 357362197107579 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GREEN |
| Model Number | SM-F741U |
| Class | HIGH |
| Serial# | R5CX71YLZBE |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$162.75
Original: $464.99
-65%Samsung Sm-f741u 256 Gb Green Smart Phone—
$464.99
$162.75Samsung Sm-f741u 256 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 357362197107579 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GREEN |
| Model Number | SM-F741U |
| Class | HIGH |
| Serial# | R5CX71YLZBE |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 357362197107579 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GREEN |
| Model Number | SM-F741U |
| Class | HIGH |
| Serial# | R5CX71YLZBE |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition











