
Samsung Sm-f956u 256 Gb Pink Smart Phone
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 356701952525064 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | HIGH |
| Serial# | RFCXC046DRM |
| Model Number | SM-F956U |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$190.75
Original: $544.99
-65%Samsung Sm-f956u 256 Gb Pink Smart Phone—
$544.99
$190.75Samsung Sm-f956u 256 Gb Pink Smart Phone
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 356701952525064 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | HIGH |
| Serial# | RFCXC046DRM |
| Model Number | SM-F956U |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 356701952525064 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | HIGH |
| Serial# | RFCXC046DRM |
| Model Number | SM-F956U |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition











