
Samsung Sm-f946__galaxy S Z Fold5 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-F946__GALAXY S Z FOLD5 |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 355002774321365 |
| Serial# | RFCW91NC0DY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$799.99
Samsung Sm-f946__galaxy S Z Fold5 256 Gb Black Smart Phone—
$799.99
Samsung Sm-f946__galaxy S Z Fold5 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-F946__GALAXY S Z FOLD5 |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 355002774321365 |
| Serial# | RFCW91NC0DY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | HIGH |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-F946__GALAXY S Z FOLD5 |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 355002774321365 |
| Serial# | RFCW91NC0DY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition










