
Samsung Sm-f946__galaxy S Z Fold5 256 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357150460025754 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-F946__GALAXY S Z FOLD5 |
| Serial# | RFCW70BB0RD |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $384.99
-65%$384.99
$134.75Samsung Sm-f946__galaxy S Z Fold5 256 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357150460025754 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-F946__GALAXY S Z FOLD5 |
| Serial# | RFCW70BB0RD |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 357150460025754 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | SM-F946__GALAXY S Z FOLD5 |
| Serial# | RFCW70BB0RD |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition









